03:26

NOWY ROK NIESIE ZMIANY.


Styczeń 2015. Ubiegły rok upłynął w tempie ekspresowym. Dzień, za dniem, miesiąc za miesiącem, gdyby nie zmiany pór roku nie wiem czy zauwazyłabym jak ten czas szybko leci. Stary rok już pożegnaliśmy, a nowy niesie ze sobą zmiany. Jakie?
Tkwiąc w przekonaniu, że muszę coś zmienić założyłam KOBIECY WYMIAR. Czy jestem świeżakiem? W blogosferze istnieje już od kilku lat. Wcześniej prowadziłam bloga o tematyce kulturalnej, wszystko pięknie ładnie, ale czułam, że się nie rozwijam. Stąd pomysł, żeby wystartować od nowa z możliwością czerpania radości z tego, że piszę dla Was i oczywiście dla siebie.

Nie łatwo jest na nowo wszystko zaczynać, stać w miejscu też nie można. Do odważnych świat należy, dlatego będę dzielić się z Wami tym, co aktualnie siedzi w mojej kobiecej pokręconej głowie, a jak wiadomo w kobiecym mózgu jest dużo zawiłości, zakrętów i niejasności. Liczę na to, że panowie będę równie często zaglądać tutaj jak panie, nie ma to tamto obiektywny komentarz męskiej blogosfery jest jak najbardziej akceptowany i potrzebny. Czasem babę trzeba sprowadzić na ziemię ;-)


Co tu znajdziecie? Trochę damskich i męskich kwestii, czasem pojawią się moje zajawki, jeśli będę aktualnie zdrowo się odżywiać i uprawiać jakiś sport to o tym na pewno wspomnę- choć u mnie to bywa różnie- lenistwo często wygrywa hi hi. Mam nadzieję, że razem będzie łatwiej. Oczywiście nie mogłabym pominąć kwestii kulturalnych od tego zaczęłam i nie mam zamiary z tego rezygnować. Tak, będą recenzję książek, filmów i ciekawostki ze świata muzeum oraz tematy związane z niczym bez żadnej kategorii.


Co przyniesie rok 2015? Tego nikt nie wie ( chyba, że wróżbita Maciej), ale jestem dobrej myśli. Nie tracę uśmiechu na twarzy. Z głową pełna pomysłów startuję w nowy rok. Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość i kopcie po tyłku, kiedy nie będzie mnie zbyt długo. Liczę na to. Buziaki
Chcesz być na bieżąco z nowościami zajrzyj na fanpage na Facebooku oraz na Twitterze. Zakumplujmy się !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 kobiecywymiar.pl , Blogger