03:36

Zaczynasz biegać? Znam idealną książkę dla Ciebie!


Wiosna sprzyja dbaniu o sprawność fizyczną. To normalne, kiedy słońce świeci coraz wyżej, a każdy dzień zbliża nas do wakacji. Już rano przeciągając się powinniśmy zaplanować nasz aktywny dzień, bo przecież na ulicach można zauważyć tylu rowerzystów, rolkowców i oczywiście biegaczy. Czemu by nie? Biegasz?

Jeśli tak- przygodę z bieganiem kontynuuj z Beatą Sadowską i jej książka ‘I jak tu nie biegać!’. Jeśli nie- może zaczniesz. Zapewne spodziewasz się poradnika, w którym puste rozdziały nie wniosą nic ciekawego do Twojego życia. Tak?` Wyprowadzam Cię z błędu. Pozycja to nie tylko porady, ale przede wszystkim miłość do zakładania butów do biegania i podążania tak daleko, jak nogi poniosą.Beata Sadowska w bardzo przyjemny sposób uświadamia nam jak trudno jest pokonać swoje własne słabości, lenistwo oraz zmotywować się do coraz większych wyzwań. Każdemu z nas jest to bardzo bliskie. Mamy lepsze, gorsze dni. Ale warto trzymać się swoich postanowień i nie opuszczać treningów, nie zależnie od uprawianego sportu. Momenty w których autorka pokazuje, że każdy może biegać, powodują nieodpartą chęć ubrania butów i wyskoczenia na świeże powietrze. Wytrwałość przecież tak trudno utrzymać przy biciu serca.  Brakuje Ci sił? Nie przejmuj się.


Wskazówki trenerskie Kuby Wiśniewskiego pozwolą Ci przygotować się do pierwszych biegów- jeśli zaczynasz- oraz dłuższych dystansów- jeśli biegasz już od jakiegoś czasu. Pytania i rzeczowe trenerskie odpowiedzi przyswajają się w błyskawiczny sposób. To pewne, że w głowie zostaną.
Warto wspomnieć, że ‘I jak tu nie biegać!’ zawiera również pełne barwnych opisów wspomnienia maratonów w których brała udział Beata Sadowska. Całemu uzewnętrznianiu się przed czytelnikiem, towarzyszy ogrom zdjęć z całego świata. Kolorowe, pełne optymizmu fotografie pobudzają niewyobrażalne emocje. Można? Oczywiście, że tak. Marzenia się spełniają, a ciężka praca doprowadza na szczyt.
Puk puk puk puk puk. Czy Twoje serce zaczęło bić szybciej? To właśnie ten moment, kiedy decydujesz się na rozpoczęcie przygody z bieganiem? Och jak miło. Gwarantuję Ci, że Beata Sadowska umili Ci ciężką drogę do wyrobienia formy i dumy z samego siebie.

‘I jak tu nie biegać!’ już czeka, biegnij!.

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami na blogu, polub mnie na fejsie. Dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 kobiecywymiar.pl , Blogger